26. května 2008

Vítejte na novém zkušebním blogu

Zdar,
v minulosti, nutno říct dávné, jsem provozoval osobní stránky, kde jsem publikoval své recenze filmů a her a také psal o svých ostatních zážitcích. Čas na to později nebyl, navíc jsem debilní v tvoření stránek, takže jsem se "ventiloval" pouze prostřednictvím mé diskuze vytvořené původně pro RealGTA3 mod, která se stala takovou vnitřní diskuzí pár lidí o všem:-). Tam jsem psal co jsem zahrál, viděl, slyšel, ale omezení příspěvků způsobilo, že staré recenze se umazávaly, tak chci zkusit blogovat, kde to zůstane nadosmrti;-).
Ehm, teď mám zkouškové, takže tu nic nebude, ale postupně tu začnu něco dodávat, napřed hlavně dojmy ze starších her a hudby, pak aktuální. Můžete se těšit cca na 5 krátkých recenzí filmů týdně, recenze hudebních alb (žánry hip hop, rnb, pop, rock, nu metal) a v neposlední řadě hry, i když teď je teda sucho (na konzoli s GTA IV nemám). No tak to je zatím všechno. I když tu stejně nikdo nebude chodit, tak aspoň budu mít dobrý pocit.... novinařit jsem chtěl vždycky, tak aspoň budu mít jako referenci blog;).

2 komentáře:

Péťa Doupik řekl(a)...

Testový komentář

Lukas Doupik řekl(a)...

Jak nebude kua, ještě jsem tu ich, Lukas Doupik, který už má všechny zkoušky života dávno za sebou (škola, svatba, děti, dům, uf :-))